Hakkımızda

logo

MBM Taşımacılık Temizlik Hizm.Turizm Gıda San.Tic.Ltd.Şti

Hammaliye ve temizlik faaliyetleri sektöründe kalite ile özdeşleşmiş bir firma olmak hedefi doğrultusunda; sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, takım anlayışı ile çalışmak, çalışanların memnuniyeti ve sürekli eğitimi ile hizmeti istenen kalitede yapmak ve zamanında tamamlamak, her zaman güvenilir bir firma olmak, mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek, kalite yönetim sistemi şartlarına sürekli uymak, kalite politikamızdır.

GENEL MÜDÜR
MEHMET EMİN MERİÇ

alt1
alt2
anasayfa

VİZYONUMUZ

Şirketimiz MBM 2001 Nisan ayı itibariyle profesyonel ve uzman kadrosu ile kaliteli hizmet sunma fırsatı bulmuştur. Şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ile gelişimini hızla sürdürmekte ve geliştirmektedir. Ayrıca insan sağlığı açısından değer kaydeden temizlik ve hijyen kurallarının eksiksiz uygulanması gerektiğini bilincindedir. Şirketimizde görev yapan personelimiz ile birlikte çalışma alanının, kullanılan araçların ve ekipmanlarında hijyen koşullarına uygun olduğu yöneticilerimiz tarafından sürekli denetlenmekte, personelimize sürekli olarak hijyen eğitimi verilmektedir. MBM iş merkezleri, bankalari, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler v.b. temizlik hizmetlerini talep edebilecek kurumların ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.Şirketimiz potansiyel müşterilerine hizmetin en iyi şekilde yerine getirmektedir. Türkiye genelinde sektörün önde gelen lider kuruluşlarından MİGROS TÜRK T . A. Ş. İşletmeler müdürlüğü ve toptan satış müdürlüğünde temizlik ve hammaliye hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzda kalite politikası faaliyet sahalarına uygun olarak üst yönetim tarafından yazılı olarak tespit edilmiş olup, Genel Müdür tarafından imzalanarak yayınlanmıştır. MBM TAŞIMACILIK?ın Kalite Politikası aşağıda verilmiştir. Kalite politikasının tüm çalışmalara duyurulması ve çalışanların kalite bilincinin geliştirilmesi amacıyla programlı eğitimler düzenlenmektedir. Ayrıca kalite politikası çalışanların görebileceği yerlere yazılı metinler halinde asılmıştır.

 

Bilgi: Meri Lojistik olarak İstanbul-Erzurum-İzmir-Muğla-Antalya illerinde hizmet vermekteyiz