MBM Taşımacılık Temizlik Hizm.Turizm Gıda San.Tic.Ltd.Şti

 

Misyonumuz

HAMMALİYE VE TEMİZLİK FAALİYETLERİ SEKTÖRÜNDE KALİTE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR FİRMA OLMAK HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA; SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK, TAKIM ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMAK, ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİ VE SÜREKLİ EĞİTİMİ İLE HİZMETİ İSTENEN KALİTEDE YAPMAK VE ZAMANINDA TAMAMLAMAK, HER ZAMAN GÜVENİLİR BİR FİRMA OLMAK, MEVCUT DURUMUMUZU KORUMAKLA YETİNMEYİP HER NOKTADA SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ TEMEL FELSEFEMİZ OLARAK BELİRLEMEK, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ŞARTLARINA SÜREKLİ UYMAK, KALİTE POLİTİKAMIZDIR.
 
GENEL MÜDÜR    
MEHMET EMİN MERİÇ

Vizyonumuz

Şirketimiz MBM 2001 Nisan ayı itibariyle profesyonel ve uzman kadrosu ile kaliteli hizmet sunma fırsatı bulmuştur. Şirketimiz kaliteli hizmet anlayışı ile gelişimini hızla sürdürmekte ve geliştirmektedir. Ayrıca insan sağlığı açısından değer kaydeden temizlik ve hijyen kurallarının eksiksiz uygulanması gerektiğini bilincindedir. Şirketimizde görev yapan personelimiz ile birlikte çalışma alanının, kullanılan araçların ve ekipmanlarında hijyen koşullarına uygun olduğu yöneticilerimiz tarafından sürekli denetlenmekte, personelimize sürekli olarak hijyen eğitimi verilmektedir. MBM iş merkezleri, bankalari, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler v.b. temizlik hizmetlerini talep edebilecek kurumların ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.Şirketimiz potansiyel müşterilerine hizmetin en iyi şekilde yerine getirmektedir. Türkiye genelinde sektörün önde gelen lider kuruluşlarından MİGROS TÜRK T . A. Ş. İşletmeler müdürlüğü ve toptan satış müdürlüğünde temizlik ve hammaliye hizmeti vermektedir.

Kalite Politikamız

  Kuruluşumuzda kalite politikası faaliyet sahalarına uygun olarak üst yönetim tarafından yazılı olarak tespit edilmiş olup, Genel Müdür tarafından imzalanarak yayınlanmıştır. MBM TAŞIMACILIK?ın Kalite Politikası aşağıda verilmiştir. Kalite politikasının tüm çalışmalara duyurulması ve çalışanların kalite bilincinin geliştirilmesi amacıyla programlı eğitimler düzenlenmektedir. Ayrıca kalite politikası çalışanların görebileceği yerlere yazılı metinler halinde asılmıştır.

Organizasyonumuz

Organizasyon şemamız aşağıda belirtilmiştir.

Büyük Halinig Görüntülemek için tıklayınız